O NÁS

...móda o lidech a pro lidi...

Značka JAROSLAVA se zabývá úpletovou módou specifickou pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou-kultivovanou barevnost a kvalitní zpracování.

Typickým znakem je výrazná silueta, jednoduchost, elegance, která obsahuje praktickou podobu pohodlnosti. 

Každá kolekce ( Jaro/ Léto či Podzim/Zima ) se skládá z mnoha prvků, jejichž kombinacemi vzniká nekonečně dlouhá řada různých outfitů vhodných jak pro běžné používání, tak i pro slavnostnější momenty...

Používáme  kvalitní italské příze, většinou přírodní s příměsí elastických vláken,  což  zaručuje  elastické, nemačkavé a praktické vlastnosti každé řady. 

Velmi důležitou součástí našich služeb je zakázková tvorba modelů,  které vytváříme našim klientkám přímo na míru dle individuálních představ a požadavků. 

Jaroslava Procházková, která je majitelkou a návrhářkou této značky, studovala VŠUP v Praze, kde si osvojila kvalitní podobu řemeslné tvorby  a  Saint Martin's School of Art v Londýně, kde získala titul Master of Art v oblasti Fashion design.

Spojením těchto dvou kultur vzniká styl, který má  příznivce v stále se rozrůstající klientele  jak v Evropě, tak i v USA.